Kullanım Şartları

Farklitarif.com sitesini kullanmaya başladıysanız sitenin öne sürdüğü bütün kullanım şartlarını birer birer kabul etmiş olursunuz. Bu nedenle eğer siteye girerek sitenin içeriğinde kullanmaya başladığınız herhangi bir şey bu kullanım koşullarının kabulü demektir.

Eğer sitenin kullanım şartlarını kabul ediyorsanız siteyi kullanmaya başlayabilirsiniz. farklitarif.com sitesi siteyi kullananlara herhangi bir ücret karşılığında olmaksızın bilgi vermeyi ve içeriğini kullandırmayı hedefleyen bir sitedir. Web sitemiz sizin her türlü bilgiyi ücretsiz olarak ve her istediğinizde siteye girerek almanıza olanak sağlamaktadır.

Sitemiz içeriğinde bulunan bilgilerin doğruluğunu, güvenilir olduğunu hiçbir zaman iddia etmez. Ayrıca kullanıcıların bütün ihtiyaçlarını karşılayabileceğini, bilgilerin istendiğinde alınabileceğini, hatasız ve güvenli olduğunu hiçbir zaman size taahhüt etmez.

Sitemizdeki içerik kişisel bilgilendirme amaçlı olup ticari olarak hiçbir zaman kullanılamaz. Web sitemizdeki  bütün bilgilere ulaşabilmek, bu bilgilerden faydalanabilmek için siteye kayıt olmak gerekmektedir. Sitemiz kullanım şartlarında istediği gibi düzenlemeler yapmaya, şartların bazılarını veya tümünü değiştirmeye yetkilidir. Ancak bu değişiklikleri sitedeki kullanım şartları bölümünde yayınlamak zorundadır.

Eğer sitenin içeriğinden faydalanmak istiyorsanız bu şartları kabul etmeniz gerekmektedir. Siteye giriş yaparak sitedeki içerikleri kullanmaya başladığınızda otomatik olarak kullanım şartlarını da kabul etmiş olursunuz. Eğer kullanım şartları değiştirildikten sonra veya tamamen tekrar düzenlendikten sonra siteyi kullanmaya devam ederseniz, ilk kullanımla beraber bu şartları da otomatik olarak kabul etmiş olursunuz.

Share to friends
Resimli farklı yemek tarifleri