Çok Kolay Börek tarifi ( Pratik)

Böreklerin her zaman için sevilen bir yönü olduğunu millet olarak biliriz. Zaman içinde bu kadar farklı olan istekler içinde artık pratik olan tarifler de sevilerek yerini mutfaklarda almaktadır.

Her zaman için kendinizi çalışan bir birey olarak farklı hissetmeden de harika tarifler ile börek yaparken bulabilirsiniz.

Belki kahvaltılar, belki günler, belki akşam yemekleri bu kadar güzel kolay börek tarifi ile taçlanacaktır. Tabi bu konuda hemen yardımcınız hazır yufkalar olarak görünmektedir.

pratik-bc3b6rek-kolay-1111304

Genel olarak elde açılan yufkalar tabi ki daha lezzetli olduğu için aynı damak tadını yakalayamayacaksınız.

Ama elinizin değmesi ile bu hazır yufkaların her zaman için taçlanarak kendinizi de bu lezzet ile ödüllendirmenizi sağlayabilirsiniz. Herkesin elinde bulunan bu kadar farklılık içinde en çok beklediğiniz malzemesi de peynir ve maydanozdur.

Taze yufka tercih etmelisiniz

Zaman içinde bu kadar farklı olan malzemeler içinde en büyük destekçiniz hazır yufkalar olmuştur. Böreklerin başkahramanları da yine bu konuda sizleri destekleyecek olan durumlar olarak görülmektedir.

Buna ek olarak kendinizi de kolay yollar ile kolay börek yaparken bulabilirsiniz. Hazır yufkalar işimizi kolayca halediyor!

Bu konuda yufkacıların en büyük yardımı sizlere sunduğunu da söyleyebiliriz.

Malzemeler:

Bu malzemeleri isteğinize göre kullanabilirsiniz

Lor peyniri yada beyaz peynir

Rendelenmiş kaşar peyniri

Maydanoz

KISACA TARİFİ!

Hemen yufkaları ıslatarak tepsiye serin ve hemen ardından da kat kat iç malzemeyi yerleştirin. 180 derecede pişen leziz börek hazır.

See also  Evde Vişne Kompostosu Nasıl Yapılır? İşte Malzemeleri!